Tarnepoliitika

1.  Üldine teave

Carre.ee kasutab  transporditeenuseid mis on vastavalt kauba päritolule sisse tellitud, et tooted Kliendini toimetada. Meie eesmärk on tagada Kliendile usaldusväärne, kiire ja taskukohane transporditeenus, mis vastab Kliendi ootustele ja vajadustele. Käesolev tarnepoliitika kajastab meie ettevõtte kohustust tagada transporditeenuste pakkumine Kliendile kõrgeimate standardite kohaselt.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 30-60 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

2. Transporditeenus

Carre.ee kasutab  transporditeenuseid, kes vastutavad tellitud toote transportimise eest Kliendini. Transportteenuse pakkuja tagab transpordivahendite vajaliku varustuse ning kaitsevahendid, et tagada toodete turvaline transport.

3. Ohutus

Carre.ee tarnepoliitika alusel on ohutus meie peamine prioriteet. Transportteenuse pakkujad peavad järgima rangeid ohutusstandardeid ning tagama, et kõik transporditegevused toimuksid ohutult.

4. Kvaliteet

Carre.ee tarnepoliitika põhineb kvaliteedil ja Kliendi rahulolul. Meie eesmärk on tagada, et kõik transporditeenused vastaksid kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Seetõttu teeme koostööd vaid professionaalsete ja usaldusväärsete transpordiettevõtetega, sealhulgas rakendame ka rangeid kvaliteedikontrolli meetmeid. Samuti pakub Carre.ee klienditeenindust, et tagada Klientide rahulolu.

5. Tarneviisid

  • Maanteed: kaupade transportimine veoautodega mööda maanteed
  • Kullerteenused: kiire kättetoimetamine kullerite abil.